Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TL-WR720N beállítása. Már az...

TL-WR720N beállítása. Már az elejétől nem sikerül beállítani. SEGÍTENÉTEK?!

Figyelt kérdés

Amikor beteszem a cd-t és telepítem, az "Install Router"-Check failed. Az 1est a "Network adapter enabled"-et kipipálja, de már a másodikat a "Network status check failed"-et már nem. Ki X-eli.

Az IP-címe 192.168.0.1 . Felhasználó név, admin, jelszó ugyanez. Ez sikerült, de hogy mit hogyan tovább.. nemtudom.

Az is gondot jelent hogy 0.0.0.0 szerepel "az IP address" felírat mögött. (IP Address:Subnet Mask:) És azt írja hogy a WAN IP cím és a LAN IP nem lehet egyforma, adjak meg másik IP címet.



Valaki részletesen elmagyarázná hogy mit merre..

Nagyon, de nagyon hálás lennék érte!!!!



2013. aug. 19. 20:34
 1/6 soccerway ***** válasza:

"Amikor beteszem a cd-t és telepítem"

Miért akar mindenki routert telepíteni? Ha nem megy a hálózat beállítása miért nem olvasol utána a neten? Elég csak itt ezen a fórumon tele van ilyenekkel le van írva a megoldás.


[link]

2013. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hiába végig néztem már mindent, nem segít.

Mindennél azt írja ki hogy " WAN port is unplugged!" barmit beakarok allitani mindenhol ez jelenik meg.


A WAN-nál is be akarom állítani, és " WAN port is unplugged!"


kidobom a kukába...-.-

2013. aug. 20. 14:02
 3/6 soccerway ***** válasza:
akkor hívj valakit aki megcsinálja, mert nem bonyolult valaki csak van ott aki csinált már ilyet.
2013. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Itt egy részletes leírás TP-Link routerhez:

[link]


Az újabb TP-Link routerek nem kompatibilisek pár régebbi 4 ledes D-Link modemmel, mert nem tud olyan jelet kibocsátani. Ez esetben csak a router vagy modem csere segíthet.

2013. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hello, nekem is ugyan ezzel a routerrel van bajom, hogy a cd általi telepítésnél minden oké és akkor ki ír vmi olyat hy "Kérjük, ellenőrizze a WAN-kapcsolat típusát és paramétereit

Kérjük, ellenőrizze a hálózati kapcsolatot, és próbálkozzon újra" miközben net van meg minden.. nem értem.

2014. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Miért mindenkiének ekkora rákfenéje az a nyüves CD?! Emberek, fejelésük már el! Nem való semmire, és ha valami hiba lép fel, még csak nem is segít a végére járni. Szerintetek Linux alól hogy állítják be a az emberek a routerüket? Mert, azzal aztán végképp nem kompatibilis semmilyen router CD. Ott a webes felület és nyomogassuk azt, hamarabb rá lehet vele jönni a hiba okára is. A leírást fent linkeltem!
2014. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!