Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem válaszol senkisem a...

Miért nem válaszol senkisem a hírdetésemre?

Figyelt kérdés

Már március óta próbálok eladni egy játékot de eddig még egy darab e-mailt sem kaptam pedig igényesen szólok hozzá a vevőhöz és minden adatot megadtam magamról és a jatékról is még sincs senki akinek kellene és az ár is reális mert 16 e vettem és még nem is használtam...

[link]


2008. jún. 30. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nem nagyon vesznek az emberek ilyen játékot, inkább letöltik a netről, vagy ha ezt épp nem is lehet, letöltenek más hasonlót.

Szóval szerintem nem ér ennyit a játék, egyszerűen ezért nem tudod eladni.

Próbáld meg a TeszVeszen vagy a Vaterán.

2008. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a teszvesz meg a vatera az fizetős és amugy sincs bankártyám meg ilyenek...
2008. jún. 30. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A teszvesz.hu oldalon adtam el a mobilom és még pár dolgot, nem fizetős, bankkártyám nekem sincs, nem is szükséges az. Egyébként meg valóban nem sokan vesznek játékot mostanság mikor bárhonnan le is tölthetik.
2008. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb gond az, hogy német nyelvű!

Legalábbis ez van a leírásban!

Amíg a chippelt PS-ekhez meg lehet venni a tört új játékot 1500-ért, addig senki se fogja a 2005-ös eredetit megvenni, még 5000-ért se!

2008. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok de a teszvesz.hu-n meg kell adni házszámot meg ilyeneket és én ilyeneket nem szivesen adok ki...
2008. júl. 1. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:

OKOS TOJÁS???

HA NEM ADOD MEG A LAKCIMEDET AKKOR HOGYAN FOGJÁK TÖLLED MEG VENNI MEGY, HA POSTÁZOD MIVEL AJÁLOTTAN KELL FELADNI AKKOR IS RÁ KELL IRNI A FELADÓ CIMET MÁSKÉPP A POSTA BESE VESZI. HAMEG HAMIS CIMET IRSZ AZ MEG BÜNTETENDŐ CSELEKMÉNY HAVER. ÉN A TESZVESZEN SOKAT VÁSÁROLTAM ÉS MINDIG KOREKT VOLT AZ ADÁSVÉTEL

2008. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!