Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az hogy:, , Kérjen hozzáfér...

Mi az hogy:, , Kérjen hozzáférést a hálózat rendszergazdájától''?

Figyelt kérdés

Csináltam egy otthoni csoportot. Az asztali gépet és a laptopot ugyanúgy csatlakoztattam hozzá: jelszó, a kívánt mappák megosztása/írása, stb.

A laptopról rendesen elérem az asztali gép mappáit, fájlait, de az asztali gépen nem tudom megnyitni a mappákat.

Azt írja ki, hogy: Hálózati hiba_A windows nem tud kapcsolatot létesíteni(név) összetevővel_és hogy nincs engedélye az elérésre_Kérjen hozzáférést a hálózat rendszergazdájától.

Most mi nem jó?



#otthoni csoport #Megosztási központ
2013. aug. 21. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd a saját megosztásokat! Használd ezt a D-LAN nevezetű programot és megszünnek az ilyen jellegű problémáid. Egyszerűen felrakod mind a két vagy több gépre, amik közt meg szeretnél osztani dolgokat. Megadod a programban hogy melyik mappát szeretnéd megosztani és elindítod mind a két gépen a programot.


Link a programhoz: [link]

2013. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!