Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sprotector. Dll nevű fájl,...

Sprotector. Dll nevű fájl, hogyan töröljem?

Figyelt kérdés
A Google Chrome azt írja ki az about:conflicts-ban hogy ez a fájl okozza az összeomlását a böngészőnek. Hogy töröljem?
2013. aug. 22. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt törölnéd, nem lenne mindek összeomlania: ez a működtetője valamely modulnak, és ezért esik szét a Chrome, ha ez elszáll. Ha törlöd, el sem indulna a Chrome szerintem.
2013. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, éppen ez akadályozza, azt írta ki.
2013. aug. 23. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor világosan mondom: Ha egy bármilyen DLL fájlt törölsz, valami nem fog működni, mert azok a rendszer magjai, és nem feleslegesen vannak benne.

Esetleg újratelepítetted már a Chrome-ot?

2013. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez a problémám, épp most akartam róla kérdést kiírni. Remélem valaki tud rá megoldást.
2013. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, miután leírtam az előző kommentet, a kezembe vettem a dolgokat és utánajártam a dolognak. Ez az oldal megijesztett, (az ott olvasható kommentek miatt) de aztán a megoldást is elhozta. [link]

Ott írta valaki hogy egy ügyfelének a gépén "SaveAs" néven volt a programlistában, és mikor törölni akarta, akkor hívta magát sprotectornak a program.

Megnéztem a listámat, nekem "Search Assistant Mocaflix" néven volt jelen, és mikor töröltem, azt írta hogy épp az sprotectort uninstallálom.

Szóval menj a Programok telepítése és törlése mappába, és nézd át az összes programodat, ott lesz az, csak ki tudja milyen néven... Ha megvan elég rákattintani az Eltávolítás gombra, nem vitatkozik, rögtön szót fogad és gond nélkül törlődik.

2013. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!