Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon bejelöl vki,...

Ha facebookon bejelöl vki, akit nem szeretném, hogy az ismerősöm legyen, h tudom visszaigazolás helyett a követőmmé tenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, ugyanis ha ismerősnek jelöl, akkor vagy elutasítod, vagy elfogadod. Ha valaki megjelöl és nem akarod, hogy ismerősöd legyen, akkor minek kövessen téged? Egyszerűen állj elé és mondd meg neki, hogy nem akarod, hogy ismerősöd legyen, de kövessen. Erre valószínűleg úgy megsértődik, hogy követni sem akar majd. Azért szeretem a facebook-ot, mert itt derül ki, hogy mennyire gerinctelenek az emberek. Hétköznap szemtől-szemben a legjobb barátot játszunk, de a facebook-on trükkökkel kerüljük el őket.
2013. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kell lennie,mert egyik srác csinált ilyet velem is,h nem igazolt vissza viszont volt kb 100 követője és ott voltam én is.Csak a teljesség kedvéért:A srác azért nem igazolt vissza mert mondta,h nem szeretne ötvennél több ismerőst:"D
2013. aug. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!