Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yahoo Messenger? Nem értek...

Yahoo Messenger? Nem értek belőle semmit, sajna nem tudok angolul. Laponként forditsam le? :O -vagy van magyar változata?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdeztem,de kérlek segitsetek már,szeretném használni!
2009. okt. 30. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi a gond? Azt leszámítva, hogy angol, nem sokban különbözik a használata az msn-től. Szerintem különösebb nyelvtudás sem kell hozzá.

Ugyanúgy duplán kell kattintani annak a nevén, akinek írni akarsz. A Contact menü Add a Contact menüpontjával vehetsz fel ismerősöket. Ha valamit még nem értesz, írd meg!

2009. nov. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudtam felvenni partnert,de olvastam,és tudom h sokkal több mindenre képes a yahoo.Szeretném kihasználni,de nem úgy hogy minden oldalt leforditgatok:S

Nah mindegy,sztem ki is törlöm :(

2009. nov. 1. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél fel yahoo messenger címen és elmagyarázok mindent! ;) címem: fantomhollywodde@yahoo.com (elötte írj egy privit is, hogy tudjam ki vagy)
2009. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi,de az a helyzet hogy a kérdésem ki irása óta újra lett telepitve a gépem,és nem is tettem fel újra yahoo-t..Nagy mértékben mondván,hogy úgysem értek hozzá.::)

De ha majd felteszem,élek az ajánlatoddal,amit nagyon szépen köszönök!!Liza :D

2009. dec. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!