Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetnek a blogomon...

Hogyan lehetnek a blogomon egyedi dolgok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gondolok itt egyedi betűtípusokra és rajzokra, mert olyat nagyon sok blogon láttam. Honnan lehet szerezni olyanokat? Vagy lehet valahol szerkeszteni? Ezenkívül, ismertek olyan programot vagy weboldalt, ahol több különálló képet össze lehet szerkeszteni valahogy így: [link]


Előre is köszönöm:)



2013. aug. 24. 16:59
 1/8 soccerway ***** válasza:
te se ismered a keresőt.
2013. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 uno20001 ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólónak. Mivel te még amatőr internetező vagy, javaslom az egyik kereső használatának elsajátítását és a blogolás a hanyagolását.
2013. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Optimista vagyok, és remélem kapok értelmes és segítőkész válaszokat is:)
2013. aug. 24. 18:31
 4/8 soccerway ***** válasza:
majdcsak jön valaki aki van annyira egyedi és tud keresni helyetted :)
2013. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az design:) A vizuális szerkesztőben tudod te is csinálni vagy html kóddal is a [link] segítségével
2013. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2013. aug. 25. 11:47
 7/8 anonim válasza:
Igazából nem tudok segíteni, csak az előttem válaszoló nagyon segítőkész embereknek mondanám, hogy a gyakorikerdesek.hu oldalnak az a lényege, hogy az emberek kérdezzenek vagy segítséget kérjenek! Ha pedig nem tudtok segíteni neki, akkor inkább ne is írjátok. Igaz, hogy én sem tudok segíteni, de zavar, hogy egyes emberek hobbi szinten szólnak be a másiknak ok nélkül. Amúgy az amatőr internetező kifejezést sem értem! Ez a lány (vagy fiú) illedelmesen feltett egy kérdést, látszik, hogy ez zavar titeket, mivel nem tudtok ilyet. Szóval ha nagyon unatkoztok, akkor. inkább fussatok egy kört. Kedves kérdező neked pedig azt üzenem, hogy ne foglalkozz az ilyen emberekkel! Ja, és sok sikert a blogodhoz! ;)
2013. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és egyetértek:)
2013. szept. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!