Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁS! A The...

Jauzsikad249 kérdése:

KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁS! A The west nevű játékban ti milyen böngészőt használtok?

Figyelt kérdés
Mert a Firefox-ba erődharc nem jó a support meg azt ajánlotta hogy váltsak böngészőt Tehát ti melyikre voksolnátok?

2013. aug. 25. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan kezdődik az iskola, hagyd abba azt a szart!
2013. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Nem ez volt a kérdés 2. Ha most aztán kib*szott okosnak képzeled magad " mindjárt kezdődik az iskola" meg névtelenül válaszolsz. 3.Ha meg ennyire unatkozol hogy akkor tölsd hasznosan az szabadnapjaidat és ne itt oltogass hogy mi jó és mi nem azt én döntöm el. 4. Iskolaidőben attól még lehet tanulás mellett is lehet játszani. 5. Ha legalább válaszoltál normálisan volna a kérdésre akkor azt értékeltem volna
2013. aug. 26. 11:29
 3/5 anonim válasza:
a kérdezővel egyetértek hogy miért ilyen bunkón kell "válaszolni" csak a trágár beszédet ki nem állhatom. amúgy egy darabig a firefox-ot használtam de ott lassú volt a west most operát használok így gyorsabb a játék
2013. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nemtudom, de az én Windows 8.1-emen jobb az explorer mint a mozilla..

sok dologban.;)

2013. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Óh köszi mindkettőnek akkor nem csak szerintem rossz a firefox (2.válaszolónak pedig bocsi a trágár szóért csak ideges voltam)
2013. aug. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!