Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookra profilképet hogyan...

Facebookra profilképet hogyan tudnék úgy feltenni, hogy az ne jelenjen meg mindenkinek az idővonalán (? ), hogy én újat tettem fel?

Figyelt kérdés
Tehát azt szeretném, hogy másnap mikor végig pörgetik az idővonalat, vagy mi a faxomat, tudjátok amin látszik hogy ki mit osztott meg, meg milyen képet töltött fel, hogy ne ragyogjak az arcukba. Szimplán csak "titokban" akarok felrakni egy fotót, hogy mégiscsak legyen ott valami. Viszont utána, ha valaki rámegy az én adatlapomra, akkor láthassa persze. Próbálgattam a beállításoknál, de nem sikerült, mert ez is úgy van megcsinálva, hogy átbaxxa a parasztembert. Köszönöm a hozzáértést és a segítséget előre is!
2013. aug. 26. 02:03
 1/2 anonim válasza:
be lehet allitani h ki lathassa es ki nem. uzifalon meg tobbnyire azok lassak aki surun nezik a profilod :D
2013. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbáld meg úgy, hogy a képet, amit profilképnek szeretnél, rögtön a gépedről tedd be profilképnek. (ne töltsd le a képeid közé a facebook oldaladra)

Legalábbis egy ismerősöm így csinálta és csodálkozott, hogy nincsenek lájkok a profilképén, mert csak akkor volt látható az új kép, ha az adatlapjára léptek be (a hírözönben nem jelent meg).


Légyszi, írj vissza, hogy így sikerült e, mert engem is érdekelne. köszi

2013. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!