Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon hol lehet korláto...

A facebookon hol lehet korlátozni bizonyos embereket?

Figyelt kérdés

Nem taltani akarok,csak korlátozni. Elvileg belehet állítani hogy ne lássa hogy miket írsz ki, mihez szólsz hozzá,de ha rádkeres látja a profilod. Ezt hogyan kell?

Pontos leírást légyszíves. köszi :)



2013. aug. 26. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor egy hozzászólást írsz,akkor ott van lent a küldés gombtól balra.
2013. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és úgy nem lehet korlátozni hogy véglegesen mindenre? és nem kell mindig beállítgatni?
2013. aug. 26. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha beállítod,akkor a következőnél is az lesz a beállítás ,ha jól tudom. Még annyit,hogy lehet valahol listát is csinálni,ha egyedi szűrést akarsz,de azt most nem tudom fejből,mert mindig változik..
2013. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Rámész a profilodra. a borítókép jobb oldalán (a tevékenységnapló mellett) találsz egy fogaskereket ábrázoló ikont. Lenyitod, rámész az idővonal beállításai menüpontra. Ott a bizonyos kérdések végén a "szerkesztés"-nél megjelenik az alapbeállítás. Ha lenyitod a fület, az egyéni menüpontnál beállíthatod, hogy ki az aki nem láthatja az adott információkat. :)
2013. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszii :)
2013. aug. 26. 10:09
 6/9 A kérdező kommentje:
még egy kérdés hogyan kell személyszerint beállítani hogy ki ne lássa a dolgaimat? (mert csak ilyeneket látok hogy ismerősök/ismerősök ismerősei)
2013. aug. 26. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha beállítod korlátozottnak, akkor az ismerősöd marad, de csak annyit fog látni, meg azt tudja csinálni, mint aki nem ismerősöd.

Visszamenőleg is eltűnnek azok a bejegyzések a számára, ami nem nyilvános, tehát észreveszi...

Én ezt ezért szoktam rögtön a visszajelöléssel egy időben beállítani.

Rámész az adatlapjára. A borítóképben levő Ismerősök fülre ráviszed az egeret, akkor lenyílik egy lista, abban kattints a Hozzáadás további listához, görgess le, a legutolsó a Korlátozott (vagyis van még egy utána, az Új lista hozzáadása).

Van másik módszer is, az a kezdőoldalról indul.

A bal oldali oszlopban az ISMERŐSÖK-re viszed az egeret, kiválasztod az Összest. Ekkor a listák között valahol az elején van a Korlátozott lista. Kattints rá és szerkeszd. Felvehetsz bele embereket és törölhetsz belőle.


Arra figyelj, hogy ha kiveszel belőle valakit, akkor utólag látja azokat is, amiket akkor látott volna, ha nem lett volna korlátozott.

2013. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ki ne lássa a dolgaidat, attól függően tudod beállítani, hogy mi az, amire vonatkozik.

Az adatlapodon minden adatot külön be tudsz állítani.

Ha valakit ki akarsz zárni, akkor az Egyéni-t kell választani, abban kiválasztod például az ismerősöket és előjön a szöveg, hogy kik elől akarod elrejteni.

2013. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovacserik1414 válasza:
én meg felszeretném oldani a bejegyzés korlátozását hogy mindeki lassa milyen bejegyzést irok vagy posztolok kérlek segitsegtek
2019. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!