Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3 nap mulva lejar a NORTON...

3 nap mulva lejar a NORTON 360 virusirto program a gepemen. Ingyenes virusirtot ajanlana nekem valaki? Mit kell csinalnom?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

www.microsoft.com/Security_Essentials/


Letöltöd, telepíted, frissíted, ennyi:) (ingyenes)

2009. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Avast az ingyenes, és szerintem is és még sokan mások szerint is jó.

Évek óta használom és 1 db vírusom sem volt.

2009. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is az Avast mellett szavazok.

Regisztrálni kell, de a regisztráció teljesen ingyenes! És megbízható, nekem már harmadik éve van, és meg vagyok vele elégedve.

Persze ha ésszel netezik az ember, mindegy, milyen vírusirtója van, ha meg eszetlenül, akkor a legjobb sem fog 100%-os védelmet nyújtani...

2009. okt. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Avast évek óta használom több gépen is.
2009. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Avast tényleg jó, de számítanod kell arra, hogy ha régebbi vagy egymagos procid van, akkor durván lassítani fog!
2009. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szepen koszonom a segitseget.
2009. okt. 31. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Microsoft Security Essentials csak akkor töltsd le és telepítsd, ha jogtiszta a Windows-od. Telepités közben már ellenőrzi, aztán a frissitések automatikus letöltése miatt is fontos. Innen letölthető: [link] Vistához, XP-hez, Windows 7-hez is külön.
2009. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!