Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám ezt facebookon...

Hogyan tudnám ezt facebookon megcsinálni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy van 1 facebook profilom és ennek a profilnak szeretném a jelszavát megváltoztatni, mivel más is be szokott lépni a profilomba és nézelődik (valószínűleg a volt barátnőm). Amikor regisztráltam az oldalra meg kellett adni egy email címet oda mennek az értesítések, viszont ennek az email címnek én elfelejtettem a jelszavát tehát nem tudok belépni. Azért gondolom ezt fontosnak mert ha jelszót változtatok akkor erre az email címre gondolom jön egy levél, hogy jelszó változás meg hogy mi az új jelszó és volt barátnőm tuti hogy be tud lépni erre az emailra. Tehát akkor kellene egy új email cím, és facebookon belül hogyan tudnám ezt beállítani, hogy ne a régi emailra küldje a dolgokat hanem az újra? Így akkor megmaradna a régi profilom, de új jelszóval amibe más nem tudna belépni mivel új emailre jönnének a levelek. Remélem érthető amit írtam. A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm mindenkinek.

2013. aug. 29. 12:52
 1/4 soccerway ***** válasza:
1 megoldás van, szólsz a csajnak hogy ha megkapja az aktiváló emailt, küldje át neked.
2013. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ezzel semmit nem érek, mert akkor ugyan úgy tudni fogja a jelszót
2013. aug. 29. 19:45
 3/4 soccerway ***** válasza:
Az emailcímet változtatod meg így, ha az megvan utána már független vagy a csajtól.
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem, már csak az a bökkenő, hogy sehogy sem tudom őt elérni, teljesen megszakítottuk a kapcsolatot egymással, úgyhogy nem tudom mit csináljak.
2013. aug. 30. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!