Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan ADSl szolgáltató...

Van olyan ADSl szolgáltató Magyarországon ami ténylegesen korlátlan letöltést kínál?

Figyelt kérdés
Jelenleg a T-online-nál vagyok, de ott 150 Gb a limit.
2008. júl. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
VAN T-ONLINE CSAK OLYAN CSOMAGOT VEGYÉL AMELY KORLÁTLAN INTERNET LETÖLTÉST ENGEDÉLYEZ
2008. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A T-online-nál minden csomag ami "korlátlan", nem az. Az apróbetűs részben benne foglaltatik, hogyha a 3 hónap letöltési átlaga eléri a 150 Gb-nyi forgalmat akkor levélben értesítik az előfizetőt, hogy kicsit "vegyen vissza" vagy felmondják a szerződést. Ezért kérdeztem, hogy jelen pillanatban van-e olyan alternatív ADSL szolgáltató akiknél tényleg korlátlan az internet?
2008. júl. 1. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Emitel

itt a korlátlan valóban korlátlan :)

2008. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Emitel honlapját az emitel.hu-t, látom, hogy már az is "T"-hez tartozik.
2008. júl. 1. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN HASZNÁLTAM A T-ONLINE CSALÁDI CSOMAGJÁT AMELY TELJESEN KORLÁTLAN VOLT EGYSZER SEM FIGYELMEZTETTEK HA TÖLTÖTTEM LE HOGY TUL LÉPTEM A HATÁRT.
2008. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden T korlátos, az összes csomag. (Az, hogy az előző, beragadt Caps Lockos válaszolót nem figyelmeztették, azt jelenti hogy nem lépte túl a határt, vagy csak ritkán és kis mértékben).

Az Digikábel ÁFSZ-e szerint az ő netjük korlátlan (viszont csak kevés helyen elérhető).

A UPC 300 GB.

És nem tudom, van-e még más szolgáltató Magyarországon (mobilt leszámítva).

Kb marad, hogy bérelt vonalat veszel, nem túl olcsón.

2008. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben meginformálódtam, hogy a környékünkön van a Fibernet ami szinténkortáltan és a Gts-Datanet is az. Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!