Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki hogy egy hálózat...

Miért írja ki hogy egy hálózati kábel nincs bedugva?

Figyelt kérdés
A net megy meg a kábelek is bevannak dugva.

2013. aug. 30. 08:51
 1/5 Kuplung30 válasza:

Ethernet kártyát használsz?

Ha abba van be dugva a net kábel és nincs le tiltva az integrált akkor azt jelzi amit írtál.

Neted van ha jól értem.

Ha nem tudod hogy hol kell le tiltani az integráltat írj és le írom. Am ez csak azért kell mert felesleges,hogy az alaplapit érzékelje hisz nem abba van be dugva.

De ha tévedek akkor írd le kicsit pontosabban és ha tudok segítek.

2013. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit érthetőbben :D nem vagyok egy nagy gépzseni xd
2013. aug. 31. 23:56
 3/5 Kuplung30 válasza:

A netes kábeled hova van bedugva? Ha leveszed a géped oldalát látni fogod,hogy közvetlen az alaplapon lévő foglalatban van illetve van egy másik kártya és abba van be dugva a zsinór ha ez utóbbi akkor ethernet kártyádon keresztül megy a net és csak annyi a dolgod hogy saját gép,jobb klikk,KEZELÉS-re katt. Bal oldalon megkeresed az eszközkezelő és rá katt. Most ki jött sok okosság de neked a Hálózati kártya kell. Ha itt két fajtát ír akkor az egyiket le lehet tiltani. Nem mindegy melyiket! Nálam pl. az első a kettőből. Ezt pedig úgy érheted el,hogy jobb klikk "letilt" katt és eltűnik a hiba amiért írtál. :)

Ha esetleg véletlenül nem a megfelelőt tiltottad le nem kell meg ijedni ugyan ez a módja az engedélyezésnek is.

Remélem tudtam segíteni,ha kérdésed van írd és meglátjuk mit tehetünk. :)

2013. szept. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 2. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönettel magam is eredményesen hasznosítottam a segítséget!!!
2016. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!