Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore torrent oldalon ha...

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Az ncore torrent oldalon ha letöltők valamit és utána 48 óráig seedbe hagyom és már nem kell seedelnem akkor utána annyiszor tölthetem le amenyiszer akarom?

Figyelt kérdés

Moderátoroknak először is: Betartom a szerzői jogokat és nem akarom a harmadik fél jogait megsérteni. Kérdésem információ jellegű az ncore oldallal kapcsolatban és nem szól olyan anyagról ami másolat. Amennyiben megértik ezt köszönöm szépen.

A kérdésem: Ha letöltök valamit akkor ugyebár azt vissza is kell seedelni 48 óráig. Utána már nem kell seedelni. Ha utána már nem kell seedelni akkor utána annyiszor tölthetem le amennyiszer akarom? Hiszen nem kell utána seedelnem,nem?



2013. aug. 30. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy csak a seedköteles időben töltheted le akárhányszor, utána ismét seedkötelessé válik ha azon kívül szeded le megint.
2013. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy első írja!

Amíg seed van addig annyiszor ahányszor akarod.

Utána bukó.

2013. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy minek. Ha lent van minek akarod ismét leszedni?
2013. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó: Csak egy elméleti kérdés volt. Ha esetleg egy barátom leakarja tölteni és átküldöm a .torrent fájl akkor megint kell e seedelnem ha már végig seedeltem. Érted?
2013. aug. 30. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Azzal se szórakozzatok, mert elvileg kijelzi, h más az ip cím és megint megy a torrent.
2013. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt inkább ne próbáld, mert nagyon keményen figyelik az IP címeket, és lehet hogy a MAC címeket is, így lehetőleg 1 ember használja csak a fiókot.
2013. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ezt a részét nem értem. Nekem routerem van és dinamikus ip cimem. Ha megváltozik emiatt az ip cimem akkor kirúgnak? Marhaság. A saját gépemről kirugni, mert nem direkt változott meg az ip cimem.
2013. aug. 31. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az IP cím változása alapján nézik, hanem látják a MAC címet is, másrészt az IP-khez tartozó kiszolgáló szervert is látják, ami szintén ugyanaz marad.
2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. Ra x ideig nem kelk asszem talan a havi 0 zasig.

Miert ne szedhetne le mas ip rol?

Mivan ha otthon+szuloknel is hasznalod?

En csomo helyrol belepek, anno utazgattam is, 1helyen nekialtam, tok mas helyrol fejeztem be, es?

5 eve tag vok...

2013. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!