Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezért bannolhatnak az Ncore-ról?

Ezért bannolhatnak az Ncore-ról?

Figyelt kérdés

Egy poént szeretnék csinálni,de félek hogy bannolnak :) de késztetést érzek rá hogy megtegyem :D

az a lényeg hogy feltöltök valamit de nem azt a nevet adom meg ami elvileg az :D szerintetek lebanolnának?

nagy poén lenne :D



2013. aug. 30. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
fake torrentnek hívják, és 1000%, hogy ban jár érte, sokan ezzel akarják javítani az arányukat...
2013. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

óóóó pedig nagy lenne :D

én nem arány javításra akarom :D csak hogy az emberek 1 percig örüljenek :D ja meg hogy csalódjanak xDDD

2013. aug. 30. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább vírust akartál feltölteni hogy ne csak csalódást hanem kárt is okozzál az embereknek?
2013. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acutefox ***** válasza:

Az ilyen torrentek fél percig.

Egyébként is, nem tudsz olyant feltenni ami akkora siker lenne, mivel vagy már fent van, vagy még nem is létezik.


Egyébként nem tudom miért érné meg neked, nevetség tárgyává tennéd magad...


Nem csak, hogy banolnak, de még azt is biztos ellenőrzik majd aki meghívott téged, esetleg őt is, vagy felelősségre vonják, mivel amikor meghívót küldött neked elfogadta, hogy minden amit Te meghívott cselekszel az ugyan annyira részt felelős ő is.


Vicces?

2013. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vírust akartam :D csak olyan játékot akartam felrakni ami most fog megjelenni, de már azt írták bármelyik nap feltehetik :D és gondoltam poén lenne ha feltenném és ha elindítsák akkor az előző rész indulna :D egy perc öröm akarok okozni az embereknek :D

amúgy meg aki meghívott már törölték :) már nem lenne gondja :)

2013. aug. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!