Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt szándékosan csinálják az...

Ezt szándékosan csinálják az interneten?

Figyelt kérdés

1 vagy 2 évvel ezelőtt rengeteg 70-es, 80-as filmeket le lehetett tölteni az internetről.


Ma már szinte semmit ezek közül, csak a mostaniakat. 2011-2013-as filmeket. Azt lehet 1000 számra.


Ha beírom pl: xxxxxx (1984)dvdrip engdub vagy hun, olyat nem talál, csak imdb vagy csak a feliratozását találja meg. Esetleg DMCA Panaszlevél. Torrenten meg semmiféle régebbi filmek nincsenek. Magyaron nem vagyok fent, mert az mind meghívós.


Mert azért a régebbi filmek ezerszer jobbak voltak, mint a mostaniak.


Szerintem direkt letiltották a régebbi filmeket, hogy mindenki ezeket a semmitmondó és egyhangú tanító és oktató jellegű filmeket nézze.



2013. aug. 30. 22:34
 1/5 A kérdező kommentje:
A régebbi filmek sokkal változatosabbak voltak, nevetni is lehetett rajtuk, a horror is sokkal félelmetesebb volt. Ma csak a zombi meg a vámpír a horror témája.
2013. aug. 30. 22:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek a régebbi filmek nem kihaltak, csak ők tiltják le, hogy mindenki ezeket az unalmas romantikus vígjátékokat, meg zombis-vámpíros horror filmeket nézze. Egyöntetű masszák.
2013. aug. 30. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy az új filmből van százféle release ami friss és népszerű és így gyorsan és sokan újra tudják rakni és terjeszteni tovább. A régi filmeket csak egy réteg kedveli többnyire, mivel kevesebb emberhez jut el ezért kevés a potenciális megosztó is egy törlés esetén.


Elhiheted hogy ami népszerű, azt nem lehet eltüntetni, évtől/kortól függetlenül. Az pedig természetes hogy a friss tartalmat tartják életben, konspirációk nélkül is. Ezeknél is minél régebbi valami, úgy fogynak el a megosztók ahogy lecseng a népszerűség. Ma pedig olyan világ van, hogy kisebb impulzusokat kapsz folyamatosan, nem pedig egy-egy kultikus filmet amit évtizedekig megemlítenek. Megváltoztak a tartalomfogyasztási trendek, elég csak abba belegondolni hogy '95 után születetteknél természetes az internet, a kalózkodás, ami a filmes iparra is hatással van. Nem ölnek sok pénzt már bele.

2013. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 30. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a régi filmeket szeretem.

A fekete fehéreket

de én mindig megtalálom amit akarok.

2013. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!