Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 Mbit/s os csomag elég?

1 Mbit/s os csomag elég?

Figyelt kérdés
Az internet tudom kevés de arra lennék kíváncsi hogy ilyen sebbessé gnél akadásmtentesen futna-e a World of Tanks nevü játék? Vagy ahhoz nagyobbra van szukseg... Mert azt írták hogy 128-256 kbit/s elég. Ez igaz?

2013. szept. 1. 12:36
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
100%
Online játékhoz nem kell nagy sávszél, inkább a válaszidő az érdekes. Nekem az első Internetem egy 384 Kbps / 64 Kbps -os mikrohullámú net volt még 2004-be, 70-80 ms átlag ping -el. Elég rossz volt vele COD2 -zni. Utána miután kiépült nálunk az ADSL 1 Mbps / 256 Kbps volt a következő csomagom, ezen már 30 ms volt az átlag ping. Ég és föld volt a különbség.
2013. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! sajnos nemertek ehhez... Egy kissebb helyi szolgaltato ajanlja ezt... Azt igerik hogy 1mbit le es feltoltest garantalnak... Igazabol szinte csak a jatekhoz kellene az internet.. Elnezest az ekezetek hianya miatt!
2013. szept. 1. 12:56
 3/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne... Mi az a pf. tárhely? Ugye csak játékra kéne és csakis a world of tanksra.. Ezért szerintem felesleges egy 20/mbites... De itt van az oldal is: [link] l
2013. szept. 1. 13:22
 4/11 A kérdező kommentje:
2013. szept. 1. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Én a helyedben a 20/10 Mbites csomagot kérném ha még belefér a keretedbe a havidíja.

Ma már 1 Mbit nagyon kevés. Még sima böngészéshez sem ajánlom. Egy flash tartalommal teli oldallal meggyűlne a baja.

2013. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja igen. A Pf. tárhely a postafiók tárhely akar lenni ( gondolom adnak hozzá e-mail címet ).

30 MB nagyon kevés. Nálam pár nap alatt megtelne.

2013. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, bár lényege nem nagyon van, legalábbis szerintem az emberek kis százaléka használ szolgáltatós e-mail címet. nálunk is anno még t-online.hu e-mail cím a megléte óta 1x sem volt használva :D de valóban a 30 mega az elég kevés lenne napi használatra. másrészt én is inkább legalább a 20 megás netet ajánlanám, ha belefér.
2013. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:

A gmail.com a te barátod!


Hatalmas tárhely, amit talán sose tudsz megtölteni. Gyors, megbízható. Levelező kliensekkel használható (saját POP3, IMAP, SMTP szerverek). Egyedüli "szépség hiba", hogy nem tud .hu -s domain -el regisztrálni.


Probléma megoldva!


A kérdezőnek: 1 Mbps valóban csak Online játékokra elég. Egy youtube videót sem tudsz majd real time megnézni, még 360P -be se. Jobb lenne min egy 5 Mbps -os csomagba gondolkodni.

2013. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyat a kornyekemen nem találtam... Olyanba gondolkodtam én is.. Akkor jobban megérné a 20mbit/s os csomag? mert nemnagyon használok internetet azért gondolkodtam az elsőben. Köszönöm a segítséget!
2013. szept. 1. 17:18
 10/11 anonim válasza:

De könyörgöm. A kérdezőnek CSAK játékra kell. Azt meg megállapították az előttem szólók, hogy elég az 1Mbps. Akkor minek nagyobb?

Költsd inkább másra azt a pénzt.

2013. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!