Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez? --500 Internal...

TalicskaSoder kérdése:

Mit jelent ez? --500 Internal Server Error Sorry, something went wrong. A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

Figyelt kérdés
Youtube csatornámon, ha be akarok lépni a videokezelő felületre ezt kapom.2-3 napja áll fenn a probléma. Egyéb oldalak működnek, csak ez nem.

2013. szept. 1. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy csapat magasan képzett majom feladta a helyzetet xD


Amúgy nem tudom mitől lehet, de ez ütött :D

2013. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Server Error

Szerver Hiba


Magyarul akárhogy izzadsz, nem tudsz mit kezdeni vele, mert a hiba ott van és nem nálad. Valószínűleg javítják, karbantartják, fejlesztik ezt a modult, ilyesmi.

2013. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, nem az angol nyelvtudásommal van probléma, hanem ezt a youtube hibát nem ismerem, azt sem tudom mi ez azon kívül, amit kiír. több angol nyelvű videot, írást megnéztem elolvastam, de amint észleltem, csak a gyengébb értelmi képességűek válaszait lehetett olvasni, illetve azt, hogy ki mindenkinek van még hasonló hibája.
2013. szept. 1. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Megszűnt a hiba magától 5-6 nap után! :-D
2013. szept. 4. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!