Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék megrendelni valamit...

Szeretnék megrendelni valamit (lent) Ebay-en, de lenne pár kérdésem előtte (? )

Figyelt kérdés

Meg volt a regisztráció Ebay-re és PayPal-ra is, meg az az egyeztetés is sikerült, annyi hogy pénzt nem tudtam át tenni a folyószámlámról a PayPal fiókomra, de úgy olvastam azt nem muszáj, mert mikor rendelek úgyis kidobja és akkor is be tudom ezt állítani.

Most a kérdésem az lenne, hogy kinéztem egy olcsóbb árut, mert most rendelnék először, és nem akarom hogy véletlenül több pénzem vesszen oda :S

[link] ezt szeretném megrendelni, mert az árát nézve nem lenne drága, meg azt irja nincs szállítási költség, és ha jól látom az eladó is megbízható, csak még így sem világos, mert mikor lejjebb hajtottam annál a zöld résznél már több árat is ír, és nem tudom hogy amit fent irnak ár 2.59, vagy alatta 3.42 vagy ami abban a zöld részben van feltűntetve 1.99+(2.49-1)+(3.99-1)=6.47EUR az érvényes ár?? Nem tudok rajta elmenni, kezdő vagyok..Meg ugye tényleg nincs semmiféle szállítási költség, vám, vagy egyéb?


2013. szept. 3. 21:03
 1/3 soccerway ***** válasza:
az árat fent írja, de úgy látom ennek már vége, elfogyott az áru.
2013. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem fogyott el, ingyenes a szállítás, és emellett 2.59 dollár, ami kb 782 Ft az ára, szóval nem kell aggódnod, hogy több lesz.
2013. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2013. szept. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!