Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki letudná ezt nekem...

Valaki letudná ezt nekem fordítani?

Figyelt kérdés

Az egyik játék nem működik megfelelően,és ahhoz kéne ezt lefordítani,viszont a google fordító eléggé rossz.

Just go to the library, right click the game and select delete local content then download it again. If it still isn't working after that, i'd log a call with the helpdesk. Your specs look fine.


Aki ért a játékokhoz,és a crack,torrent világához annak ajánlom,de bárki aki tud valamit segíteni kérem segítsen!


Előre is köszönöm!



2013. szept. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, csak nyersen fordítom:


Menj a könyvtárhoz (library), jobb klikk a játékra és válaszd a helyi tartalom törlését (delete local content), aztán töltsd le újra. Ha még mindig nem műxik, dobnék egy hívást a helpdesknek. A beállításaid (?) jónak tűnnek.

2013. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, a "specs" talán nem is beállítás, hanem a környezet, a hardver, ilyesmi. (?)
2013. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdés: működött egyáltalán a játék valaha?

Honnan van a szöveg?

Szerintem azt jelenti rakd újra a játékot. Nekem egyszer az írta hibaüzenet: nem működik megfelelően meg hasonlókat.

Rá ha ujraraktam a játékot mindig működött.

2013. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Még sosem működött,de kösz mindenki,talán nem így kéne feltennem a kérdést.

Üdv.

2013. szept. 6. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

hát igen próbálj más verzióban leszedni nekem is sok Skidrow

torrent nem működött fel se települt.

Keress más torrentet

2013. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!