Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen blogolós oldalt tudnáto...

Milyen blogolós oldalt tudnátok ajánlani, ami ingyenes, könnyen kezelhető és viszonylag nagy a tárhelye?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tavaly egy blogot, kisméretű képekkel illusztrálva, de már betelt, a tárhely növelés pedig fizetős, ezért költöznék. Köszönöm a segítséget előre is!

2013. szept. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Blogger. A feltöltött képek a Google fiókod 15GB-os tárhelyén kapnak helyet. De regisztrálhatsz külső tárhelyet is nyugodtan és onnan linkeled be a képeidet.
2013. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, kiegészítem magam: Google Drive-ban a 2048x2048-nál kisebb képek nem számítanak bele a 15GB-ba, azok ingyenesen tárolhatók.
2013. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszodat, van gmailem és már a Google Drive-ot is használtam, de látod, erre nem is gondoltam. :)
2013. szept. 5. 14:09
 4/4 DVivienn válasza:
A Blogger jó,én is dolgoztam már vele.De aztán átpártoltam a Tumblr-hez.Lehet hogy kicsit bonyolultabb de sokkal profibb pár nap alatt belejösz a kezelésébe és nagyon jó blogokat lehet csinálni,a tárhelye is óriási
2013. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!