Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Saját magamat +1 -ezhetem a...

Saját magamat +1 -ezhetem a Google bármely szolgáltatásában, Mondjuk a blogbejegyzésemet a Bloggerben? Ha be vagyok lépve az accountomban, mert aktívnak tűnik a +1 gomb

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

És miért nem kattintasz rá, ha ott van az orrod előtt? Félsz hogy apokalipszis lesz ha +1-ezed magad? Elárulom: nem lesz! :D


(Egyébként tegnap is kint volt a kérdés(ed), csak mire válaszoltam, eltűnt, azt akartam írni, hogy kipróbáltam és lehet.)

2013. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kint volt, de a moderátorok levették,mert azt mondták, hogy nem derül ki mit kérdezek. Durva, úgy látszik nem tudják mi az a +1-ezés a Google-nál, de még csak nem is hallottak róla, hogy ilyen létezik. Ha ők nem tudják mit jelent, azért még nem kell levenni a kérdést.


Visszatérve a kérdésre, mi értelme van hogy saját magadat lájkolod? Ez miért van megengedve?

2013. szept. 6. 16:26
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi van ha valaki véletlenül kattint rá? Vissza lehet vonni?
2013. szept. 6. 16:27
 4/4 edemmester ***** válasza:
Igen, ismételt rákattintással vissza lehet vonni. És a +1 gomb hivatalosan ajánlást jelent, nem csak tetszésnyilvánítást. Olvass kicsit utána a google+ dokumentációban és minden le van írva. A +1 gomb segítségével meg is oszt(hat)od a tartalmat, ennek pedig miért ne lenne értelme? [link]
2013. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!