Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg nagyon kevés pénzt...

Tényleg nagyon kevés pénzt lehet keresni Youtube videók készítésével?

Figyelt kérdés
Állítólag a legsikeresebb Youtube csatornák tulajdonosai is alig keresnek vele Magyarországon.

2013. szept. 6. 20:56
 1/4 soccerway ***** válasza:
én is így tudom, szóval ne ebből akarj meggazdagodni.
2013. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz a yt-sek is mondják.

Ha van egy nagyobb táborod akkor is max pár 10 ezerrel leszel gazdagabb.


Pont a reklámok miatt mert itt nem tudják úgy eladni mint pl FR-be v az USA-ba ott több a nézetség van biznisz de itt nem nagyon.

Am a videózáshoz kell technikai háttér meg némi szakértelem is.


Különbem csak a napisza.a kerülsz majd fel.


Ja és gamer csatornából már van 100 milliárd csak mondóm mert 99%-ban meg vok győződve h azt akarnál csinálni.

2013. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl gamer csatornát fogok csinálni haveromékkal de igazából szarok a pénzre úgyse jönne be sok meg annyian úgyse nézik. mi pl azé akarjuk eszt megcsinálni mert sokszor toljuk együt játékokba aszt miért ne de pénzre ne számits mi se számitunk rá!
2013. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 könyörgöm ne így is van egy rakat olyan aki tölt fel gameplay videókat és kb a kutyát nem érdekli csak állandóan ajánlóba jönnek be (bár nekem már egy ideje szerencsére nem...) Hidd el csak jót tennél az emberiségnek ha ezt most kihagynád...
2013. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!