Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vatera küldi már az e-mailt,...

A vatera küldi már az e-mailt, ha szept.10-ig nem fizetem ki azt a 740Ft-ot akkor küldik a behajtót. Én kétszer is átutaltam az összeget. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Mikor elsőnek átutaltam akkor csak 800Ft volt azon a bankszámlámon, így az átutalás után 12 órával kiírta, hogy "átutalás megtagadva", gondolom azért mert az átutalásért is pénzt akart levonni és annyi nem volt rajta. Most feltöltöttem. Már lassan 24 órája átutaltam a pénzt és egyszerűen semmi. Kell idő még a Vatera jóváírja, vagy kezdjek aggódni?
2013. szept. 8. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Írjál nekik, hátha tudnak segíteni.
2013. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
Leghamarabb hétfőn fogják megkapni az értesítést az átutalásról.Mindenesetre őrizd meg a banktól kapott, - már ha van ilyen - a tranzakcióról szóló visszaigazolást .
2013. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam a banktól visszaigazolást :(
2013. szept. 8. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!