Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy rakok fel a youtube-ra...

Hogy rakok fel a youtube-ra videót?

Figyelt kérdés
Ha lehet lépésről-lépésre, megbíztak vele, és ciki volt mondani hogy fogalmam nincs, próbálkoztam de angolul sem tudok!
2008. júl. 2. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is regisztrálsz. Ennek mikéntjét nem írnám le mégegyszer, itt egy link, ennél a kérdésnél már részletesen leírtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__45..


Szóval regisztráltál. Ezután - ha nem jelentkeztet be automatikusan a rendszer - a Sign in (_Bejelentkezés) gombra kell kattintanod. Beírod a regisztrációnál megadott felhasználónevet (Username) és jelszót (password).


Bejelentkeztél, most katt jobb felső sarokban az Account (Fiók) gombra. Ott lennie kell szintén jobb felül egy sárga Upload (Feltöltés) gombnak. Arra katt. Kijön egy oldal, amit értelemszerűen kell kitölteni.


Title = Videó címe


Description = Videó leírása


Video Category = Kategória (Nem fordítanám le az összes választható kategóriát, ha konkrétan nem találod meg, ami neked kéne, szólj, és segítek)


Tags = Kulcsszavak, amivel meg lehet találni a videót, tehát ha pl. egy Happy Tree Friends videót töltesz fel, akkor megadod ezeket: happy, tree, friends stb., ez bármi lehet gyakorlatilag.


És katt ide: Upload a video (Videó feltöltése), betallózod a megfelelő fájlt, és megint Upload.


Remélem, érthető, és sikerülni fog!

2008. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :))

Ha elakadok, majd hozzád fordulok, ha nem bánod?!

Mégegyszer köszi, remélem eligazodok

2008. júl. 2. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, és kérdezz nyugodtan, ha elakadsz, megpróbálok segíteni.
2008. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia sikerült, de van egy problémám:

ha beütöm a keresőbe nincs sehol, csak ha az én oldalamra megyek be, tehát nincs a többi közt, tudod úgy mellette a sorban ahonnan lehet válogatni több előadót is.

Ebben tudnál segíteni?

2008. júl. 2. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Azokkal a kulcsszavakkal keresel rá, amiket a Tags-nél megadtál? Mert akkor működnie kéne.
2008. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába beütöm nincs sehol, csak ha a saját oldalamra lépek akkor tudom meghallgatni
2008. júl. 3. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A kereső adatbázisnak kell néhány nap míg belekerül egy új video, az indexelés miatt ezt nemlehet gyorsabban. Ne felejtsük egy hogy a rendszernek többmillió felhasználója van.
2008. júl. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen én is azt irtam volna le hogy picit várni kell ,nekem másnapra került fel a vidim,mire már jol felháborodtam
2008. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!