Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől szakad meg az internetka...

Mitől szakad meg az internetkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Külön van a modem és router, kb fél óránként jobb alul a kis négyzetben megjelenik a sárga háromszög a felkiáltójelle, és megszakad az internetem, majd ismét helyreáll kb 1 percen belül... Eddig nem igazán csinálta de az utóbbi 1-2 hónapban minden nap megszakad. Mit tudok tenni ellene? ha csak netezek nem olyan vészes, de letöltésnél amikor mondjuk 10 percenként megszakad, lemegy a sebesség, és újra felmegy aztán mire elkezdene jönni megint megszakad. Remélem valaki tud segíteni! Köszönöm!

2013. szept. 8. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel a szolgáltatót,ingyen meg kell hogy nézzék.

Bár tapasztaltam már hasonlót egy D-link routernél, ami ha huzamosabb ideig ment eldobta a netet és jött a korlátozott kapcsolat :), a router újraindítása után helyreált. Miután szétszedtem láttam, hogy a kondenzátorokkal van a baj,amiket kicseréltem,és azóta jó

2013. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!