Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldást szeretnék találni a...

Megoldást szeretnék találni a problémámra: a laptopom (HP ProBook 4720s) szundiból ébresztve nem tud kapcsolódni a WiFihez.1-2 perc kell ehhez. Viszont, ha külső tápra van csatlakoztatva, akkor nincs gond a kapcsolódással. Mi lehet a problémája?

Figyelt kérdés

Roppant bosszantó, ha sürgősen szeretném használni az internet, de egyszerűen nem tudom, mert felemelve a laptop tetejét, felébresztve azt, hosszú percekig nem tud az alapértelmezett WiFi-hez kapcsolódni. Próbálkoztam már, hogy csak képernyőkímélőre állítom, ne aludjon el, de egyik sem oldotta meg a problémám. De a tápon sem tarthatom állandóan, hiszen sokszor nem egy helyben használom a gépet.

Nem tudom mennyire érthető ez így, de nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni ennek megoldásában. Előre kis köszönöm!



2013. szept. 8. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult->Rendszer és biztonság->energiagazdálkodási lehetőségek->(a sémától jobbra ami ki van választva)séma beállításainak módosítása->speciális energiaellátási problémák módosítása->vezeték nélküli adapter beállításai-> kiválasztod a legnagyobb teljesítményt
2013. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, azonban ez eddig is erre volt állítva, s ennek ellenére még mindig fenn áll a probléma. :/
2013. szept. 11. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!