Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet ezt a WPA/WPA2 PSK...

Hol lehet ezt a WPA/WPA2 PSK biztonságot kikapcsolni? Vettem egy wifis telefont és szeretném itthon használni csak a kódot akámit írok be nem fogadja el.

Figyelt kérdés
..azt írja ki hogy felhasználói azonosítási probléma,hiába hívtam a szolgáltatóűt az sem adott értelmes választ mert amiket mondott nem fogadja el,szóval megköszönném ha segítennétek :)
2013. szept. 9. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A Wifihez mi köze a szolgáltatónak? A szolgáltató csak a 3G-t adja.

Miért akarod kikapcsolni az egyetlen biztonságos Wifi titkosítási módszert?

Hova akarsz otthon csatlakozni? A szomszéd hálózatára? Akkor ne csodálkozz, ha nem enged fel? A sajátodra? Akkor talán állítsd be a routert, a titkosíást is ott tudod kiiktatni.

2013. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, akarok a szomszédéra mert mondhatni tanyán alkom így nem nagyon van értelme a védésnek,én szeretném használni de nem tudom hol kell kikapcsolni,habár beléptem, a router oldalára a jelszóval meg a felhasználónévvel de sehol nem találok olyat ami erre a jelszóra utalna....kérlek segíts,köszi
2013. szept. 9. 09:32
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Mi a Wi-Fi routered pontos típusa?
2013. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ZTE ZXV10 H201L,itt nem tudom hogy hol kellene kikapcsolni...
2013. szept. 9. 09:50
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Network --> WLAN --> Security
2013. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Juhéééj és megvaaaaan!!! Ezer köszönet:)))))))
2013. szept. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!