Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék rajzokat feltölteni...

9betű kérdése:

Szeretnék rajzokat feltölteni olyan weblapokra, amin mások is szokták ilyesféléket csinálni. Tudtok ilyen közösségi portálokat?

Figyelt kérdés
Deviantartot és Facebookot ne írjátok, az instagramon gondolkodok még, de örülnék ha nem "kihalt" oldalakat linkelnétek. Még jobb ha magyarok is használják, hasonló célokra. A válaszokat előre is köszönöm, bocsánat a furcsa megfogalmazásért.

2013. szept. 10. 21:39
 1/4 uno20001 ***** válasza:
A devianArt-al mi a baj?
2013. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Különösebb bajom nincs vele, kedvesek az emberek és jó sok lehetőség van. 2 hónapja nagyon nem akartam beregisztrálni aztán folyamatosan használtam 30 napon keresztül, végül megint valamiért elment a kedvem. Tudom hogy a legjobb lehetőség ha rajzolok/fotózok/írok.
2013. szept. 10. 22:32
 3/4 anonim válasza:
A tumblr nagyon felkapott mostanában, bár amerikai oldal úgyhogy angol nélkül nem igen boldogulsz. Ott többnyire famartokkal tudsz érvényesülni, úgyhogy azt csak akkor ajánlom ha olyasmit rajzolsz.
2013. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tumblrön is gondolkodtam, de ahogy elnézegettem, ott is mindenkinek van devartja, szóval talán az lesz a legjobb ha annál maradok. Köszönöm a válaszokat. :)
2013. szept. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!