Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány megás net lenne jó ps3...

Hány megás net lenne jó ps3 multihoz és gépen játékhoz egyszerre? 5000-ből lehet olyan jó netet kapni ami akadozás és nagyobb problémáktól mentesen megy ha mindkettő játékban van?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 22:47
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Sajnos ez HELY függő. A legtöbb vidéki helyen NEM. Budapesten és egyéb jó helyeken meg simán.

Én anno 10Mbit-es internetért és vagy 50+ csatornáért a Diginél 4800-at fizettem, de ebből maga a net 2000 volt.

(Most a digitális átállás okán a komplett csomagok árát emelték sajnos.)

Persze az is idetartozik, hogy valami oknál fogva 10/5 Mbit helyett nekem 20/40-en ment. De azt gondolom játéknál és ilyesminél a kifelé menő sebesség sokat számít és sok gagyi ADSL előfizetésnél még a nagyon gyors csomagoknál is lepkefing a kimenő sebesség.

tehát hiába van 10-20Mbit bejövőd, ha a kimenő lassú, laggolni fog a játék, pocsék lesz a ping, stb.

2013. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Na itt van 4700-árt 80/25-ös:

[link]


Persze itt jön képben, hogy ahol laksz van ilyen szolgáltatás vagy sem? Gondolom UPC-nél is hasonló árban van már most, hogy reklámozzák a 240Mbit-es előfizetést is. :D


[link]


(Mindeközben Tókióban 4.990 jenért ami kb. 12.000 Ft kapsz 2Gbit/1Gbit-et optikai kábelen.)

2013. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kókán lakok ami kb 40km pestől, de még így is község úgyhogy marad a lag. Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Hála oda. :D
2013. szept. 12. 05:08
 4/4 anonim válasza:
Nekem 5 Mbit-es netem van és semmi gond a laggolással,simán fut.És Pest-től 250 km-re lakok.
2013. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!