Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyobb csomagra váltottam az...

Nagyobb csomagra váltottam az Invitelnél. Ezért kaptam tőlük egy wifis modemet. Nincs rá szükségem, eladhatom?

Figyelt kérdés
Van wifi routerem, ezért nincs rá szükségem. A kapott szerződésből úgy tűnik hogy nem adhatom el... és valójában? Most akkor nem az enyém? 15 ezret ér a cucc bolti áron.
2013. szept. 12. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ajándékba kaptad, hanem kölcsön, használatra. Eladhatod, de a szerződés lejártakor bevasalják rajtad az árát.
2013. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"A kapott szerződésből úgy tűnik hogy nem adhatom el."

Mi itt a probléma? Világosan le van benne írva, hogy az az Invitel tulajdona, te csak kölcsön kaptad tőlük.

2013. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy ezentúl többet fizetek nekik (amikor a net-csomagok ára általában csökkenni szokott) és a telefonos kollegína úgy adta be nekem hogy ajándéknak gondoltam, hiszen jó fiú vagyok, náluk maradok (amikor qrva nagy a konkurenciaharc) és még több zs-is az asztalra teszek. Ezért...
2013. szept. 12. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ajándék azt jelenti, hogy nem kell külön kölcsönzési díjat fizetned érte.
2013. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, értem, köszi.

Vágom, fűrészelem...

:)

2013. szept. 12. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az Invitelnél dolgozol véletlenül? :)
2013. szept. 12. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerűbb a saját routered eladni, nem? már persze ha a kapott is elegendő. nálunk például egészen jól megoldottuk, mert a telekomos router kinn van a nappaliba, és az én szobámba már gyenge volt a jel, úgyhogy a régi routert itt használom, és akkor a kettő lefedi az egész házat.
2013. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!