Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet ingyen telefonáln...

Honnan lehet ingyen telefonálni netről mobilra? Romániába szeretnék.

Figyelt kérdés
Légyszi linkeljétek ha tudtok
2009. nov. 3. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Annak idején az Indafonon volt olyan, hogy adtak valami promóciós céllal egy kis kezdőegyenleget, amit persze arra használtál, amire csak akartál, de hogy alapból ingyen lehetne hívni bármilyen mobilt, olyan nincs. Legfeljebb vezetékest.

2009. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

SMS küldés könyebb lenne.

[link]


Telefonálni elvileg lehet pl. a freecall nevű progival.

[link]

Mo-n belül tom, hogy csak vezetéksre megy, de pl. USA-ba megy mobilra is (meg kell nézni Ro-ba megy-e a mobil). Annyi a baj, hogy 3 min után lejár a free idő, újra kell reggelni, ami kb. 1 min :).

De ingyen Mo.-s mobilhívó progiról még hallottam eddig, de ha valaki tud azt megnézném én is :P

2009. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.Reméltem ha már annyi mindent meg lehet tenni neten,hát telcsizni is róla,kérlek ha majd mégis halotok vmijen lehetőséget erről,irjatok ide.Amúgy wajdán fenn vok:D

És az tényleg műkszik.

2009. nov. 4. 09:30
 4/6 A kérdező kommentje:
*hallotok
2009. nov. 4. 09:31
 5/6 anonim válasza:
van egy program a neve nonoh... nem mondom h ingyenes mert kell rá rakni vmennyi pénzt... és telefonálás közben levesz vmennyit, de nagyon keveset, és külföldi számokat is lehet vele olcsón hívni... remélem segítettem
2009. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,utánna nézek!
2009. nov. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!