Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Kb. fél éve hogy...

Segítség! Kb. fél éve hogy újratelepíttettem egy ismerősömmel a gépem és azóta a youtube akadozik, lemarad a kép a hangtól és minden lassabb lett (beleértve a különböző játékokat stb. ). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Néha csinált olyat is , hogy amikor skype hívásba voltam akkor pár másodpeercre megszakadt mindig a kapcsolat. Valaki azt mondta hogy hálókártya hiba is lehet de én annyira nem értek hozzá.

Nem hiszem hogy az internettel van probléma mert előtte teljesen jó volt minden, sőt váltottunk internet sebességet, 1Mb/s helyett most 5Mb/s és semmi változás. Kérem valaki, aki tudja mi lehet a probléma, írja le legyen szíves. Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 14. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagytakarítás Ccleanerrel.

[link]

Mozilla Firefox Adobe Flash Player plugin csere,

Internet Explorer Adobe Flash Player ActiveX csere.

www.adobe.hu

Java csere (Java Free Download).

2013. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A fentieken kivűl javasolnám még a video kártya gyári driverének feltelepitését is vagy frissitését.


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2013. szept. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!