Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban többen használu...

Császár Csilla 1979 kérdése:

Németországban többen használunk wifi routert. Kaptunk egy 450 Eurós csekket, mert vki "állítólag" torrenten zeneszámot töltött le (a csekket még nem láttam). Én is töltögettem le zenéket, számokat, de Freemake Video Downloader-rel. Ezt is büntetik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ellenőrizd, hogy mennyire valódi a levél. Az is lehet, hogy egy átverés, mert ilyen levelet akár én is postára adhatok...
2013. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megteszem! De azért szeretném tudni, hogy a Freemake Video Downlouder-rel, s a Convert Youtube mp3-mal is büntetnek Németországban?!
2013. szept. 15. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
A Freemake Video Downloader-rel csak videómegosztókról tudsz videót letölteni, és ha valaki figyelni az internet forgalmatokat, annak ez úgy jelenik meg, mint ha csak simán meg néznéd a filmet a neten, tehát nem látja azt, hogy te konkrétan a gépedre letöltöd stb. A torrent az már más tészta, sajnos a németeknél a letöltés is büntetendő, de magának a büntetésnek a menetét nem ismerem. Ha én kaptam volna a számlát biztos, hogy nem fizetném be, mert akkor tuti rám akaszkodnának és sorban küldenék a számlákat. Legközelebb ha torrenteztek, akkor használjatok VPN-t. Olvassatok utána, megéri.
2013. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy gyors keresés után ezt találtam [link]
2013. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Még megkérdezném, ha Convert Youtube mp3-mal töltök le zeneszámokat, akkor sincs baj?
2013. szept. 15. 11:10
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam!

Ez az oldal nincs kapcsolatban a myspace-el, youtube-al vagy akármelyik más oldallal. Ez az eszköz úgy lett megtervezve, hogy használatában megfeleljen a különböző oldalak felhasználási feltételeinek, illetve a helyi és nemzetközi szerzői jogoknak. Nem támogatjuk a kalózkodást. Csak szerzői joggal nem védett hangrészleteket tölthetsz le.

2013. szept. 15. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Picit belemegyek a részletekbe. Az ilyen ügyvédi irodák a torrentezőket, úgy kapják el, hogy nézik a torrent oldalakon megjelenő filmeket, zenéket stb., letöltik a torrentfilet, és lesik, hogy milyen IP címek csatlakoznak a bolyhoz, ha van köztük egy német, akkor megkeresik a szolgáltatót és kikérik a lakcímed. Majd küldik a felszólítást. Egyébként te is meg tudod tekinteni, hogy melyik torrentet melyik IP címről töltik ez a technológia része. Az ilyen letöltős oldalak, mint amit te is említettél már nem engednek negyedik félnek betekintést abba, hogy ki, és mit tölt le. Aki tudja az a te vagy, a szolgáltatód, és az említett oldal. Ha csak annyira nem pofátlanok, hogy közvetlen utána érdeklődjenek, akkor nem bukhatsz le vele, de ennek nagyon kicsi az esélye, tehát szerintem így nyugodtan letölthetsz. De mint mondtam a torrent is biztonságos ha használsz VPN-t.
2013. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még egyszer! Így már jobban érthető ez az egész.
2013. szept. 15. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!