Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az ncore mekkora...

Szerintetek az ncore mekkora világviszonylatban?

Figyelt kérdés
Ha a torrentek száma alapján nézzük, felveszi a versenyt a nemzetközi nagy oldalakkal?

2013. szept. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár felveheti de más országba nem nCoret használnak. Bejutni se könnyű , tehát igen
2013. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát biztosságos mert elellenőrzik a cuccokat nincsenek fake torrentek és ha valamit feltesznek az olykor még 5 év múlva is lazán aktív.


Ja és nincs arányrendszer tehát ha letöltesz 5.000 Terrát de csak 100 megát nyomsz vissza akkor se lesz semmi bajod mert örök freelech van.

Elit rangtól pedig korlátlan seedelöl le lépesed van, semmit nem kell vissza ossz ha úgy akarod.


Szerintem a világ legjobb torrent oldala, de ez persze egy abszolút szubjektív vélemény.

Én nem is használok mást.

2013. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja és igen nagynak számít szerintem mert én láttam már csatlakozásokat szinte minden EU-s országból.

Tehát mondhatjuk h elég nemzetközi.


Elöző

2013. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azokat legtöbbször külföldön élő magyarok lehetnek.
2013. szept. 15. 23:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg azért a majdnem milliós nagyságrendű torrentszám elárul valamit
2013. szept. 16. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg 398.579 db torrent van az Ncoron.

Ezeknek a mérete: 597.02 TB


Szóval igen,szerintem felveszi a versenyt :)

2014. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!