Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Folding@home kreditjet mire...

A Folding@home kreditjet mire lehet használni?

Figyelt kérdés

A [link] Folding at home, felhő szintű processzortámogatást ad orvosi kutatásokhoz. Szóval a saját processzoromat átengedem nekik a számításhoz. Minden elvégzett 1-másfél napos számítás után ad pár kreditet.

A kérdés: Mire jó ez a kredit? Lehet belőle venni valamit?



2013. szept. 16. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2020. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

nem lehet belőle venni semmit, nem arra való a pont.

Csak a hozzájárulásod hasonlíthatod össze másokkal.


Én is most futtatom éjjelenként a gépemen a foldingot.

Kiderült, hogy a laptopom inkább túlmelegszik szóval azt hagytam, az asztali viszont bírja mert jó hűtése van, viszont azzal meg csak néhány work unitot tudok elintézni éjjelente.


GPU-n is tudna számolni, de csak akkor érdemes,ha nem túl ősrégi. (10 éves quadro csak arra jó hogy teszi a dolgát és nem döglik meg, de több meleget csinál mint megoldást, egyáltalán nem jó ilyesmire... a napokban veszek újat mert nem támogatja a 4k monitort se olyan régi...)


Amúgy, arra jó, hogy pl mostanában felvették a harcot a koronavírus ellen is, ebbe is besegíthetsz.

2020. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!