Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rossmanntól rendeltem 100 db...

Rossmanntól rendeltem 100 db 10*15-ös fényképeket az őszi akció keretein belül. Itthon vettem észre, hogy a 100 képból kb 8 db normális méretű, a többi kisebb és nem is szabvnyméret. Mit lehet tenni? Nagyon bosszantó!

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
én is jártam már így de csak pár kép volt ami nem felelt meg annak mait szerettem volna,így nem léptem semmit.Aztán legközelebb mikor rendeltem akkor jöttem rá hogy van egy olyan funkció mikor x-elgetem be hogy melyiket kérem ,hogy ,milyen méret,hogy nem is tudom már az a lényege, hogy megmaradjon e a szabvány méret vagy attól függően változzon hogy mi van rajta.Például volt egy tánccsoportról kép és 10x18-asban kaptam meg.Nem tudom hogy rendelted meg de ha neten vagy ott állítottad be ved ezt figyelembe.De ha cd-n vagy más,akkor természetesen vidd vissza és tegyék a dolgukat.
2009. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neten rendeltem és lehetett választani, hogy mekkora méretbe szeretném, mindet 10*15-ösbe állítottam, mivel az akció csak a normál minőségű 10*15-ös 100 db képre volt érvényes. Most néztem át pontosan, 2 db van a megrendelt méretbe, a többi 10*13-as és van egy 10*11,5-ös is.
2009. nov. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!