Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a torrent kliensem egyenként töltse le az egy torrenthez tartozó fájlokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk letöltök egy több állományt tartalmazó torrentet, de amikor elindítom, akkor egyszerre szedi a benne lévő összes fájlt, így meg kell várnom, hogy mind lejöjjön, mire egyet meg tudok nyitni. Tudom, hogy beállítható, hogy a tartalmazott állományok közül, csak egy-egy kiválasztottat szedjen le, de az úgy elég lassú és körülményes lenne, mert mindig újra el kellene indítanom, miután egy már kész van.

2013. szept. 17. 17:45
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


µTorrentben be lehet állitani a kijelölt fájlon (vagy fájlokon) prioritást, és azon fájlok amiknek magasabb a prioritása gyorsabban töltödnek le (tehát elsőnek). Mivel többet "foglalkozik" vele a kliens. A prioritást bár mikor tudos módositani.


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy torrenten belül? Azt hogy lehet? Én csak arról tudok, hogy a torrenteket sorba lehet rakni prioritás szerint, de olyanról még nem hallottam, hogy egy torrenten belül a fájlok között sorrendet állíthatok fel.
2013. szept. 23. 10:36
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen. A torrenten belül.


A Fájlok Fülön ha kiválasztasz egy fájlt, jobb egér gomb a megjelenő menüből Prioritást választva tudod szabályozni a torrenten belüli fájlok letöltési sorrendjét.


Kép : [link]


A képen látszik, hogy a magas prioritású fájl-nak már minden szelete le lett kérve (még nem mind van letöltve, de folyamatban vannak), mig a többinél csak egy két szelet van letöltve/lekérve.


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem látom, hogy több lenne letöltve/lekérve belőle, mint a többiből.
2013. okt. 1. 06:35
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Tudod mit jelent a szürke "darab" a fájlban ?


Azt, hogy el lett inditva a letöltés.


A példában csak a magas prioritású fájlban vannak szürke "darabok" a többi fájlban csak fehér "darabok" vannak (ami viszont azt jelenti, hogy azzal a darabbal még egyenlőre semmi sem történt).


Üdv.

2013. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!