Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok térerő mérő és kijelző...

LatyakHal kérdése:

Sok térerő mérő és kijelző programot találtam a neten, de egysem mér wi-fi routert . Az antenna irányba állításához kell egy eszköz, ami megmutatja a térerőt és a lefoglalt csatornákat. Ismer valaki olyan programot ami routerrel is működik?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rácsatlakozol akkor látod mikor erősebb vagy gyengébb a jel.
2013. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajan elég nehézkes a googleban a router beállítási oldalt állandóan frissítgetni a térerő kijelzésért, közben meg forgatni az antennát.. a különböző csatornák lefedettségéről ne is beszéljünk. Vannak nagyon jó programok mint a NetStumbler, de nem tudom rávenní, hogy routert mérjen. Minden áron wifi kártya kell neki... én valamilyen hozzá hasonló programra gondoltam.
2013. szept. 17. 19:06
 3/5 arpi1969 ***** válasza:
sietek válaszolni mert pár nap mulva 10 éves lesz a kérdés, nehogy késsen a válasz, gyorsan mondom. Antenna beállításhoz a networx-öt használom, ha megy egy letültés, akkor nagyon szépen mutatja a sebességet egy histogrammon. a sebesség pedig a térerő függvénye, szóval sebességre kell hangolni az ugyanaz mintha térerőre hangolnál. végülis a networx se kell hozzá, elég a böngésző download-ját figyelni sebesség ügyben
2023. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 arpi1969 ***** válasza:
a Netstumblerhoz lehet találni illesztőt hogy lássa ezt az az USB wifi sticket a gépben ami nekem van tl-wn822
2023. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arpi1969 ***** válasza:
???
2023. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!