Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van bejelentkezési...

Miért van bejelentkezési időkorlát az express.hu-n?

Figyelt kérdés
Eléggé meggyűlt a bajom az express.hu-val mert hát vagy fél órán át töltöttem fel 14 képet és amikor a módosítások mentése gombra kattintottam akkor szépen kiírt egy üzenetett, hogy a bejelentkezési idő lejárt és minden kép elveszett!
2008. júl. 3. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában azért van a weboldalakon időkorlát, hogy ha a szegény emberke ottfelejti az ablakot egy nyilvános internetkávézóban, akkor aki utána odaül a géphez ne tudjon visszaélni az adataival.

Gondolom az express.hu -t is ez motiválta, bár fura, hogy nem észlelte, hogy te azért jelen vagy, éppen töltesz felfelé képeket.

Ezt most úgy írtam általánosságban, hogy az express.hu adatfelviteli részét amúgy nem ismerem.

2008. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az volt hogy te vhova linkelted a képeket és azt vártad meg és addig az express kipingelt, amikor rányomtál hogy kész vagy azért válaszolt így.
2008. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!