Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell nemkutya szerű...

Hogy kell nemkutya szerű oldalt készíteni?

Figyelt kérdés
ő ismerek 1 olyan megoldást h internetes tárhelyre feltöltök 1 én általam készitet "oldalt" de én olyat szeretnék mind pl: a nemkutya meg a hasonlók, hogy legyen hely reklám felület bérlésére meg hasonlók, meg h feltöltök mitom én 10 képet és +1 akkor a 11. már a 2. oldalra kerül + rá like meg megoszto gomb

2013. szept. 20. 15:44
 1/5 soccerway ***** válasza:
úgy kell hogy megtanulod a weblapszerkeszést első körben.
2013. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 soccerway ***** válasza:
Vagy keresel a neten egy HACK-et ami megcsinálja neked ingyen.
2013. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg írni nem tudsz, ne szemeteld a netet tovább, légy oly kedves.


No, az alapokat már ismered. Tárhely, amire felpakolod a cuccaid. Kérdés, milyen cuccok kellenek, és hogyan készíted el. Kapd elő a HTML, CSS, PHP, MySQL doksit, és csüccsenj le egy Notepad++ és a kedvenc böngésződ elé. Meg persze valami webszerver+adatbázisszerver sem árt, hogy a szerveroldali részt tesztelni tudd. Ehhez jó lesz egy XAMPP vagy hasonló, vagy akár már élből az online tárhely. Haladj végig a tutorialokon, hogy megismerd az építőkockákat, utána el lehet filózni azon, hogyan építed fel a házat (a nemkutya klón oldalad).

2013. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy kicsit közelebb doblak...tartalomkezelő...de alapok nélkül ezt sem fogod megoldani. nyilván első körben elő kell fizetni egy normális tárhelyre, domain-t is kéne igényelned...nem olcsó...aztán persze sokféle tartalomkezelő rendszer van...ezeket be kell konfigurálni, adatbázis beállításokat ilyesmi...de itt is valamelyik tárhelyszolgáltató nem támogatja mindet...na ha ez mégis meglenne...akkor amit a többiek mondtak. ahhoz, hogy te egy stock tartalomkezelő rendszert átszabj, ahhoz nem árt minimum html, css ismeret, de főként php. a like meg megosztó gombnak is van forráskódja...ha azt te nem tudod, hova kell betenned, illetve azt is paraméterezned kell, hogyha arra rákattintanak, akkor konkrétan hova menjen a like, mit osszon meg stb...szóval ne gondold, hogy nulla tudással te eljutsz odáig, hogy még nézettséged, és így hirdetőid is lennének.
2013. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

html kodokat nagyábbol vágom :)

most "ucoz" nevű oldin probálkozok

majd lessz ami lesz :D

2013. szept. 21. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!