Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem indul a Youtube?

Miért nem indul a Youtube?

Figyelt kérdés
Hallgatnám a zenét a Youtube-on, erre ahelyett, hogy indulna a zene, már véget is ér, el se kezdődik! Firefoxon nem megy, Exploreren megy. Eddig nem volt vele gond...
2013. szept. 20. 20:39
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
frissítsd a flash playert ;)
2013. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Frissítettem, de nem történt változás :(
2013. szept. 20. 21:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Kattintgattam a videókra, nem indult, nem indult, aztán egyszer csak elindult az egyik... :) De ki tudja, meddig tart ez a csoda...
2013. szept. 20. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, valamelyik megy, valamelyik nem. Amit pont hallgatni akarnék, azt nem játssza le, aztán ha találomra kattintgatok, az egyik bejön...
2013. szept. 20. 22:18
 5/6 anonim válasza:

A Youtube beállításaiban keresd meg és kapcsold ki a HTML5 lejátszást, nekem is ezek voltak a tünetek.

Zűrzavaros a menü, nehéz megtalálni, meg régen is volt, úgyhogy próbáld először itt:

http://www.youtube.com/html5?hl=hu )

2013. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, bevált! :) NAGYON KÖSZÖNÖM!!!! :) Ment a zöld ;)
2013. szept. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!