Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell Facebookon beállítan...

Hogy kell Facebookon beállítani, hogy ha új képet töltök fel, az megjelenjen a kezdőoldalon? Most csak az jelenik meg, ha profilképet cserélek, de ha csak egy "sima" albumba töltöm fel, akkor nem.

Figyelt kérdés
Próbáltam mindenhol, de csak megosztani tudok egy -egy albumot vagy képet, és úgy kikerül a kezdőlapra. Másnak hogy jelenik az meg, hogy "XY új képet tett közzé"?? Nekem csak akkor jelenik meg, ha az idővonalra töltök fel, de mi van, ha egy albumba szeretnék képet feltölteni?
2013. szept. 21. 18:55
 1/2 badbullet válasza:
Miután feltöltötted az albumba a képet jobb alsó sarokban van a megosztás gomb ha arra kattintasz azt írja ki h új képet töltöttél fel
2013. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem ezt, amit írtál, csináltam már így is, de akkor az jelenik meg a kezdőlapon, hogy megosztottam az xy albumomat. Másoknál meg egyszerűen úgy látom, hogy xy új képet töltött fel. Nem extrém fontos végül is, mert így is jó, csak idegesít, hogy nem tudok rájönni, hogy kell..
2013. szept. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!