Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógép internetét használh...

Gamanoid kérdése:

Számítógép internetét használhatja a telefonom?

Figyelt kérdés
Tehát van nekem egy androidos telefonom és vezetékes internetem.Meg lehet csinálni hogy ha a telefonomat csatlakoztatom a géphez (USB)akkor az ő internetét használja? Lehetőleg kikapvcsolt állapotban.(Mármint a számítógép :D)
2013. szept. 22. 08:43
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Kikapcsolt állapotban semmiképp. Ahhoz aktív felcsatlakozott internet kell, az meg csak akkor van, ha megy a géped. Akkor meg tudod osztani, de annak nyilván semmi értelme, hiszen miért néznéd a telefonod kijelzőjén a weblapokat, ha monitoron is nézheted!

Szerintem, wifi router, szerintem! 2-3000-ért már kapsz. Villanyszámlában nagyobb költségtöbbletet generál a számítógép állandó működéssel egy hónapban, mint amennyit kifizetsz Routerre :)

2013. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2.mondatban úgy értettem hogy a számítógépnek az internetét használja a telefon
2013. szept. 22. 08:48
 3/3 A kérdező kommentje:
ok köszi a választ :)
2013. szept. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!