Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A net miatt sokat lassult a...

A net miatt sokat lassult a gépem. Hallottam, hogy a win mappában vannak bizonyos könyvtárak, amiket időnként ha kiürítek az sokat segít. Melyek ezek a mappák?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 09:43
 1/3 soccerway ***** válasza:
A net miatt nem lassul, ma a vírusok és letöltött szemét miatt ami rákerül a windowsodra. Amit tehetsz: [link]
2013. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is a szemétre gondolok, pl. hallottam, hogy a temp könyvtárat kell üríteni, de szerintem más is van. Xp van a gépemen.
2013. szept. 22. 09:56
 3/3 MaXXeGee ***** válasza:

Ha lassula géped, akkor 2 dolog van a gépeden. Vírus, és temérdek feleslegesen a gép indulásával induló program ...

Persze a szoftveres takarítás sem árt, de amivel nagyban befolyásolhatod a géped sebességét az az, hogy ha a programok telepítése közben olvasol is, nem csak kattintgatsz a NEXT gombra :)

2013. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!