Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik nálam az nCore?

Miért nem működik nálam az nCore?

Figyelt kérdés
Tegnap óta az nCore-os torrentjeim pirosak, nem tudok se letölteni, se feltölteni. Illetve maga a weboldaluk sem tölt be, a Firefox időtúllépést dob... Érdekes, hogy proxy elrejtővel betölt az oldal és be is tudok lépni, valamint az ismerősömnél működik rendesen. Talán a netszolgáltató tiltotta volna le?

2013. szept. 22. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most is fent vagyok !! Próbáld meg Chrome-al :D
2013. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt:

parancssor (cmd) megnyit: ipconfig /flushdns

2013. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Chrome-al se jó... A parancssoros megoldás miben segítene egyébként?
2013. szept. 22. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
DNS gyorsítótárat ürít, ha időközben változott volna az ncore webszerverének az ipcíme és nem ürült (pl nem volt restart) a dns tárad akkor emiatt lehet, hogy nem éred el, ha kiüríted akkor a windows újra lekérdezi, hogy az ncore milyen ip-n érhető el, semmi extra nincs benne. Ha így sem jó akkor egy erőltetett frissítést nyomhatsz még. (Shift + balkatt a frissítés gombra)
2013. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nekem se jó! nagyon idegesítő :(
2013. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a parancssoros megoldás sem működik, és hiába nyomok erőltetett frissítést is :( Legalább az "megnyugtató", hogy nem csak nálam áll fent a hiba. Egyébként az meglehet, hogy a szolgáltató tiltotta volna az oldalt? Vagy ez teljesen irreális?
2013. szept. 22. 22:06
 7/11 anonim válasza:
szerintem ilyen nincs, legalább is nagyon remélem! mi a szolgáltatód?
2013. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kőrös Kábel a neve, helyi szolgáltatóról van szó (Kiskőrösön lakom). Te melyik szolgáltatónál vagy?
2013. szept. 22. 23:02
 9/11 anonim válasza:
nekem is egy sima helyi szolgáltató. néha betölt az oldal, de letölteni semmit nem tudok :( jó lenne ha helyre jönne, mert a vissza seedelt torrentjeim is csak vannak..
2013. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na nálam végre megjavult, betölt az oldal is és a torrentek is mennek! :)
2013. szept. 23. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!