Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan tudom...

Oszimó kérdése:

Facebook-on hogyan tudom megnézni valaki aktivitását? Gondolok itt arra, hogy ha valaki adatlapjára post-olt vagy valamilyen bejegyzést lájkolt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítsd be Közeli ismerősnek (sárga csillag). Így látod, hogy mit lájkolt, kinek a képéhez mit szólt hozzá. Persze ezt csak akkor látod, ha az illető bejegyzését elvileg te is láthatnád, azaz nyilvánosra van állítva, vagy közös az ismerős.


Ahhoz, hogy mit ír más adatlapjára meg csinálj egy Listát, amibe csak őt teszed bele. Ekkor látod, hogy más falára mit ír, de csak akkor, h azt a fal tulajdonosa engedi, mert ő szabályozza, hogy mindenki, csak az ismerősei, vagy az ismerőseinek az ismerősei vagy csak saját maga láthassa.


Ezzel a módszerrel össze tudod szedni azt, amit te is láthatnál, ha tudnád, hogy hol keresd.


Amit valami miatt nem láthatsz, arra nincs módszer.

2013. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a listás dolog nem tiszta...ha ráérsz elmagyarázod, hogy melyik menüpontban tudom ezt megoldani? :D
2013. szept. 26. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Bal oldalt az ISMERŐSÖK menüben (ahol a Közeli ismerősök, Család stb. van) csinálj egy új listát.

Vidd az egeret az ISMERŐSÖK szóra, akkor mellette lesz az. hogy ÖSSZES. Arra kattints rá, és van olyan, hogy +Lista létrehozása.

Csinálj egyet, és csak azt az illetőt vedd fel bele.

2013. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hasznos infókat!
2013. szept. 27. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!