Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy facebookos...

Miért van az, hogy facebookos csoportokban néha nem látom a feltöltött képeket, miközben mások igen?

Figyelt kérdés

Windows7 op.rendszerem van, és se google chrome-mal, se firefox-szal nem látom azokat a képeket, amiket mások igen.


Valamilyen facebookos beállításon kellene változtatni? Pontosan min?



2013. szept. 23. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"A melléklet nem elérhető"-re gondolsz?

Ez akkor van, ha az illető olyan képet tölt fel, aminek nem nyilvánosra állította be, hogy ki láthassa. Amikor azt írod, hogy mások igen, akkor figyeld meg, hogy azok a mások a feltöltő ismerősei. Ilyenkor írj hozzászólást, jelezd a gondot, majd a feltöltő átállítja.

2013. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ír ki ilyesmit. Semmi jele sincs képnek. Csak onnan tudom, hogy a kiírók írják, hogy "amint a képen látható" stb. , plusz a kommentekben is vannak akik látják, vannak, akik nem.


Nem tudom, hogy ismerősök lennének, akik látják, bár biztosra ezt nem tudom.

2013. szept. 23. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a kép eredeti feltöltője nem nyilvánosan osztotta meg, hanem például csak az ismerőseivel, vagy még azok közül is kizárt néhányat. Sajnos sokan a csoportokban úgy osztanak meg képet, hogy nem győződnek meg arról, hogy az nyilvánosra van-e állítva.
2013. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!