Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem látom barátnőm bejegyzését...

Nem látom barátnőm bejegyzését facebook-on, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel észrevettük, hogy nem látom az ő posztolásait. Más láthatja, de én nem valamiért. Ha posztol valamit, azonnal kapok róla értesítést. Rákattintok és ilyeneket ír ki: The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.


Mi lehet a baj? Nem vagyok neki letiltva, ez biztos, már megnéztük mindehol közösen, de nem találtunk rá megoldást.


Olyat is csináltam már, hogy posztoltam neki valamit. Ő megkapta, én azt láttam is az üzenőfalán, ám törölni akartam, és nekem nem engedte. Ő tudta törölni, én viszont még mindig látom, illetve más ismerőseink is látják az üzenőfalán. Mi lehet a baj?



2013. szept. 23. 21:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

vagy ilyeneket ír ki: Sorry, this story isn't available

The person who posted it might have deleted it, or it may be temporarily unavailable.


ami persze nem igaz...

2013. szept. 23. 22:05
 2/12 anonim ***** válasza:
ÉS ez most annyira fontos, hogy leírj miatta 40sort?...
2013. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy olyan kép URL címét, vagy linkjét illeszti be a barátnőd a bejegyzésbe, amit te eredetileg nem láthatsz.

Például Jóska Pista feltölt egy képet, és megosztja, de csak az ismerőseivel.

Te nem vagy az ő ismerőse, de a barátnőd az igen.

A barátnőd beilleszti ezt a képet egy bejegyzésbe, de hiába, te ezt akkor sem láthatod.

Például ilyen egyszerű is lehet a dolog.

De lehet, hogy más oka van, a sok mellébeszélés helyett inkább írtál volna egy konkrétabb dolgot. Az angol szöveg is csak találgat.

2013. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgot írtam le. Azaz dolgokat, ezért lett "40" sor. De ha nem tudtok értelmes választ adni, akkor ne is fáradozzatok a kérdés nem megválaszolásával. Szerintem elég egyértelmű voltam, hogy mindegy mit posztol barátnőm a saját üzenőfalára, akkor sem látom. Le nem vagyok nála tiltva...
2013. szept. 23. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek posztolgatsz a barátnődnek, írj neki privátban, úgy megkapja!
2013. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
VAGY BESZÉLJ VELE IGAZIBA!!!
2013. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
-.- Még mindig nem a kérdésre válaszoltok!! Barátnám rakott ki egy képet, nem látom. Akármit kiposztol, nem látom. És egyikőnk sem érti mi a probléma!
2013. szept. 23. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:
droidzóna.
2013. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ajj már ne legyetek már ennyire gyerekesek! Ne válaszoljatok, ha nem tudtok nem érdemleges választ adni! Oklevelét töltötte fel, szeretnék neki egy aranyos szövegt aláírni. .... Ez ennyire felfoghatatlan?
2013. szept. 23. 23:37
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ahhoz is lehet szóban gratulálni...különösen szeretem én, mint kívülálló, amikor valaki nyilvánosan egy kép alatt bókolnak egymásnak stb.
2013. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!